Chcete se učit hebrejsky i v letních měsících? Těšit se můžete na získávání nových vědomostí a dovedností v uvolněné a tvořivé atmosféře. Letní výuka letos vypukne 8. 7., ale zapisovat se můžete již dnes. Připravili jsme pro vás pestrou nabídku kurzů, od jednorázových „nakopávačů“ po formáty, na něž můžete v rámci našeho dlouhodobého studijního plánu navázat v září a/nebo v následujícím zimním semestru.

Po kliknutí na úroveň pokročilosti níže se vám otevře přehled všech nabízených kurzů dané úrovně.

Pro ZAČÁTEČNÍKY jsme připravili ochutnávkové kurzy prezenční, online a intenzivní. Vybírat můžete z mnoha časových variant. 

Kurzy pro FALEŠNÉ ZAČÁTEČNÍKY jsou určeny všem, kteří se již s hebrejštinou setkali, ovládají abecedu a své znalosti chtějí prohloubit či po delší pauze „oprášit“.  

JEMNĚ a MÍRNĚ POKROČILÝM studentům letos nabízíme dvě varianty: jednak kurzy BAAREC, zaměřené na komunikační dovednosti v běžných situacích, které při pobytu v Izraeli zažijete, jednak možnost systematického studia, jež poskytuje všestrannější znalosti hebrejštiny. Na obě varianty pak mohou posluchači plynule navázat v kurzech zimního semestru. V nabídce jsou kurzy prezenční i formou online. 

Kurzy pro STŘEDNĚ a VÍCE POKROČILÉ studenty už tradičně povedou pouze izraelští lektoři. Letos se zaměří na populární izraelské seriály (odtud název kurzů SDAROT), ať už na ty nové, či na kultovní trháky staršího data. Lektoři vás povedou k diskuzi o tom, jak daný seriál odráží události a dobu, v níž vznikl, co může vypovídat o izraelské společnosti apod.

Pokud si s výběrem nevíte rady, napište nám na ulpan@ulpan.cz, případně volejte na 602 236 524.
 

Slevy za přihlášky do více kurzů v letních kurzech 2024
 

Vybrané kurzy jsou organizovány ve spolupráci se společností QUCORED s.r.o. 

Středně a více pokročilí

název kurzu typ kurzu čas délka semestru termíny cena 
 SDAROT DO  online pondělí 18.30-20.00 8x 90 minut 8.7. - 26.8.2024 3 900 Kč
 SDAROT HP  prezenční čtvrtek 18.15-20.15 8x 120 minut 11.7. - 29.8.2024 4 900 Kč
Nenašli jste vhodný kurz? Napište nám svou představu na ulpan@ulpan.cz
-