BAAREC BOK

BAAREC BOK

Kurz je zaměřen na rozšíření slovní zásoby a komunikační dovednosti v situacích, s nimiž se při pobytu v Izraeli setkáte - návštěva restaurace, nakupování na trhu atd. Jedná se o náš oblíbený letní formát, kdy se při každé lekci probírá jiné téma a lektoři se střídají. Výhodou je, že se nemusíte obávat ztráty návaznosti, rozhodnete-li se kurz přerušit a odjet na dovolenou. Na první lekci navíc obdržíte složku se slovní zásobou a cvičeními, jež vám poslouží k přípravě na jednotlivé hodiny. Těšit se můžete na přátelskou a hravou atmosféra, která je pro výuku v Ulpanu typická.  
Kurz je určen absolventům kurzů Bet A a je vhodný pro všechny, kdo ovládají přítomný čas slovesných tříd paal, piel, hifil a hitpael a jsou obeznámeni s tvořením minulého času. Velmi rámcově předpokládá aktivní znalost slovní zásoby v rozsahu do konce 15. lekce 1. dílu učebnice Ivrit min ha-hatchala nebo 1. dílu cvičebnice Mipo lešam. 
Výuka probíhá přes ZOOM.
 

Typ kurzu: online
Čas: čtvrtek 18.00-19.30
Rozsah: 8x 90 minut
Termín: 11.7. - 29.8.2024
Cena: 3 900 Kč
Lektor: střídají se lektoři

Přihláška

Přečtěte si naše obchodní podmínky. Nejste si jistí úrovní? Ozvěte se nám na ulpan@ulpan.cz nebo telefonicky 602 236 524.