BAAREC APK

BAAREC APK

Kurz je zaměřený na rozšíření slovní zásoby a komunikační dovednosti v situacích, s nimiž se při pobytu v Izraeli setkáte - návštěva kavárny, nakupování na trhu atd. Jedná se o náš oblíbený letní formát, kdy se při každé lekci probírá jiné téma a lektoři se střídají. Výhodou je, že se nemusíte obávat ztráty návaznosti, rozhodnete-li se kurz přerušit a odjet na dovolenou. Na první lekci navíc obdržíte složku se slovní zásobou a cvičeními, jež vám poslouží k přípravě na jednotlivé hodiny. Těšit se můžete na přátelskou a hravou atmosféra, která je pro výuku v Ulpanu typická.  
Kurz je vhodný pro absolventy našich kurzů Alef B, kteří mají za sebou 2 semestry studia, a dále pro všechny, kdo ovládají hebrejskou abecedu, umí se zeptat, jak se ostatním daří, co mají rádi, kde bydlí a pracují, a dokáží si poradit s cca 20 slovesy v přítomném čase. Studijní materiály jsou zahrnuté v ceně.
Výuka probíhá v Ulpanu, Pod Terebkou 1139/15, Praha 4.

Typ kurzu: prezenční
Čas: pondělí 18.00-20.00
Rozsah: 8x 120 minut
Termín: 8.7. - 26.8.2024
Cena: 4 900 Kč
Lektor: střídají se čeští i izraelští lektoři

Přihláška

Přečtěte si naše obchodní podmínky. Nejste si jistí úrovní? Ozvěte se nám na ulpan@ulpan.cz nebo telefonicky 602 236 524.